Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapphotoAnti avriL
En iyi yollayıcılar
M¢.KraLiché~ (117)
Bunuda ben yasdımm Vote_lcapBunuda ben yasdımm Voting_barBunuda ben yasdımm Vote_rcap 
RoCKeR_PrıNCesS (91)
Bunuda ben yasdımm Vote_lcapBunuda ben yasdımm Voting_barBunuda ben yasdımm Vote_rcap 
avrilXbuket (60)
en_tatli_tomcu (35)
JéyhLan (18)
BloodyQueeNn (16)
xXx_rock_princess_XxX (14)
meLik[e]vrıl (14)
ashle[e]mre (12)
ChiLeq'cq (9)
En son konular
» Anti"Anti Avril"
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 7:22 am tarafından RoCKeR_PrıNCesS

» Flood nedir?
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 9:40 am tarafından M¢.KraLiché~

» sLm ..! (=
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 9:19 am tarafından RoCKeR_PrıNCesS

» Yazı tipLeri !
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 8:56 am tarafından RoCKeR_PrıNCesS

» Forum Kuralları
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 8:52 am tarafından RoCKeR_PrıNCesS

» photofiltrede brush ekleme!!
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 2:16 pm tarafından avrilXbuket

» photoshop derslerimibrushlar yani hep photoshop ile ilgili herşeyyy
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 2:15 pm tarafından avrilXbuket

» HayqoLiq <Jeyhlan>
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 2:13 pm tarafından avrilXbuket

» Herkese Meraba ! Yeni bi avrilKoLik qeLdi !
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 2:13 pm tarafından avrilXbuket

» siteye koyu rihanna fanı geldii :D:D
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 2:12 pm tarafından avrilXbuket

» avril laviqneni başı dertte
Bunuda ben yasdımm Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 2:07 pm tarafından Rihanna^^

Haftanın WaLLpaperı
Free Image Hosting at www.avrilclub.ace.st

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket

Bunuda ben yasdımm

YazarMesaj
RoCKeR_PrıNCesS
Moderatör
Moderatör
RoCKeR_PrıNCesS

Kadın

Bunuda ben yasdımm Empty
MesajKonu: Bunuda ben yasdımm   Bunuda ben yasdımm Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 11:56 am

toptan toptan geliyor düşmanlar aniden aniden
işte burada başlasın artık eğlenceler eğlenceler
hey bebek gelsene buraya dostluk burda eğlence burda saat kaçta 19:30 da
o zaman çin lokantasında buluşalım aniden
arkadaşlar gelsenize boşuna mı randövü werdim bu güne para bnden borç bnden yerlere yuwarlan aniden
neyseki kartım wardı çhektim gittim aniden

Erkeklerden kızlara yönelik bebk fln dio yha ama bu kötü oldu diğeri daha gseldi
http://www.avrillavigne.forummum.com

Bunuda ben yasdımm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-